Ako udržať spojenie, ktoré skutočne chcete

zdieľanie, sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Silné spojenie rozvíja základ našej podpornej siete. Mať niekoho blízko k nám, ktorý nás bezpodmienečne má rád, chápe nás, je tu, aby nám pomáha, aby sme sa cítili silní a neporaziteľní. Je však to, čo skutočne chceme v 18 rokoch, to isté ako to, čo chceme pri 28 alebo nepochybne dokonca 38?

Realita je, že naše požiadavky na prepojenia, ktoré sú preskúmanie, úpravy a občas opätovné prerokovanie. Meníme sa. Naše osobné priority, ako aj modifikácia programov, keď starneme, zameriavame sa na vytvorenie našej kariéry, majú deti. V priebehu rokov sa dostaneme do kontaktu s rôznymi ľuďmi, predstavujú sa nové nápady, ktoré nakoniec ovplyvnili okolnosti a skúsenosti. Udržiavanie spojenia, ktoré skutočne chceme, je potrebné úsilie a záväzok.

Pozrime sa na niektoré metódy, ako udržať spojenie, ktoré skutočne chcete:

– Komunikácia je kľúčovou požiadavkou. Odhaľte presne to, ako sa cítite, prejdite si, čo sa deje vo vašom živote, rôzne stresy, ktoré zažívate, metódy, v ktorých vás veci ovplyvňujú. Záväzok za svoje vlastné šťastie je kľúčovou súčasťou budovania solídneho a vyhradeného vzťahu. Dôvera, informácie, ako aj pochopenie požiadaviek na pravidelné investovanie do nákupu s cieľom vytvoriť silný, trvalý a rozvíjajúci sa vzťah.

– Udržujte svoju identitu. Majte na pamäti, kto ste boli, keď ste sa obaja stretli. Áno, modifikácia priorít je však dôležité udržiavať vašu individualitu, vaše vnútorné jadro je dôležité. Uchovajte si svoj osobitný zmysel pre seba tým, že si ponecháte niekoľko vašich koníčkov, dobrých priateľov a záujmov.

– Zdieľajte čas spolu. Trávte čas vychovávaním svojho vzťahu. Bežne roky plynú, keď ľudia nakoniec ponorili do svojej kariéry, vychovávajú deti, snažia sa zaplatiť svoje účty. Potom deti opúšťajú dom alebo odchod do dôchodku a môže dôjsť k neočakávanej realizácii, že žijete s cudzincom. Prideľte každý deň čas na rozhovor, ako aj počúvajte všetkých ostatných. Aj keď zvládate len príležitostnú noc spolu alebo víkend, odstránenie o zachovaní silného partnerstva. Podporte si navzájom rozhodnutia, prezentujte zjednotenú frontu a vynakladajte úsilie na pokračovanie v láske a užívaní si navzájom.

Súvisiace indikácie, ako aj príznaky TMJ

– Vyžiadajte si, čo chcete. Koniec koncov, nešli by ste do reštaurácie, ako by ste očakávali, že pochopia, čo si želal jesť. Aj keď to bola reštaurácia, ktorú pravidelne navštevujete, môžu sa vyskytnúť časy, keď by ste chceli zmeniť alebo predstaviť určitú rozmanitosť. Podobne vo svojom špeciálnom spojení ste sa mohli unášať do pohodlnej rutiny, alebo váš partner môže mať pocit, že vám rozumejú, aby ste predpokladali, čo sa s vami deje. Udržujte svoje spojenie čerstvé a živé zaistenie komunikácie, prejdite a podieľajte sa na bežnom základe.

– Uvedomte si potreby svojho partnera. Chlap aj ženy majú bežne odlišné potreby, rôzne požiadavky, ktoré sú pre nich rozhodujúce. Guy bežne považuje sexuálne naplnenie, rekreačné spoločenstvo, domácu podporu, príťažlivý partner, ako aj obdiv za ich zásadné želania, ako aj potreby. Ženy majú oveľa pravdepodobnejšie, že si budú vážiť náklonnosť, konverzáciu, čestnosť, otvorenosť, peňažnú podporu, ako aj záväzok pre domácnosť, ktoré sú najdôležitejšie pre ich potreby.

Môže existovať určitá súvislosť medzi potrebami druhých, ale uvedomiť si, že niečo, čo si vážime, nemusí byť pre nášho partnera také rozhodujúce, je rozhodujúce pre zachovanie veľkého vzťahu. Uznajte svoje vlastné pocity a buďte zodpovední za otvorené interakcie svojich potrieb. Potom počúvajte s citlivosťou a pomáhajte spojenie rastie spolu. Tieto základné metódy vám môžu pomôcť zabezpečiť, aby ste si mohli udržať spojenie, ktoré skutočne chcete.

Susan Leigh je dlho dobre zavedená poradkyňa a hypnoterapeut s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami. Je členkou mnohých odborných organizácií a je venovaná programu neustáleho rozvoja odborníkov.

Túto metódu začala v roku 1988 so svojou ďalšou polovicou Fredericka, ako aj po ovdovení vo veku 39 rokov, prevzal metódu na plný úväzok.
Predtým, ako pracovala ako poradkyňa, Susan pomohla veľa rokov s obchodom s modrým čipom a zažila stres z vyváženia podnikania a osobného života. teraz sPravidelne vyvažuje pre mnoho organizácií, je bežným prispievateľom do rádiu BBC a má prosperujúce poradenstvo, ako aj prax hypnoterapie. Spolupracuje s jednotlivcami, pomáha im oveľa lepšie sa vyrovnať s tlakami každodenného života, spolupracuje s pármi na poskytovaní poradenstva v spojení, ako aj na zlepšovaní komunikácií, ako aj v službách poskytovania podpory členom personálu a tímom. Mala veľký úspech v spolupráci s klientmi s nevysvetliteľnou neplodnosťou u žien, ako aj u zvládania bolesti pri pôrode. Veľa jej klientov účinne čakalo, ako aj pozitívne skúsenosti s poskytovaním narodenia. Viac informácií nájdete na www.lifestyleterapiu.net

Odkaz na tento príspevok: Ako udržať pripojenie, ktoré skutočne chcete
Súvisiace náznaky, že prežívate extrémnu únavu

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.