Otvorený list Mimi Maternity

Vážení ľudia, ktorí sa rozhodujú o skúsenostiach zákazníkov v Mimi Maternity,

Nezostávajú mi nepovšimnuté, že v materských obchodoch Mimi (a ja som bol v mnohých v Kalifornii v priebehu dvoch tehotenstiev) predajcovia nie sú matkami, ale skôr mladými ženami, ktoré nikdy neboli tehotné. Preto nie sú veľmi dobre informovaní o tehotenstve, ale iba o vzhľade oblečenia. Nehovorím, že by som nešiel k pôrodníkovi, ktorý nie je matkou, ale je mi zaručené, že má školenie pre túto prácu. vrátane tréningu citlivosti.

Moja hlavná sťažnosť je táto: Kedykoľvek urobím nákup, zdá sa, že vaša zásada v obchode je požiadať o môj termín splatnosti na zadanie do registra. Čo tak „nič z vášho podnikania“ ako môj dátum splatnosti? Máte na to tlačidlo? Potom vaši milí predajcovia požiadajú o ďalšie osobné informácie. (Je zrejmé, že to odštartuje program priameho marketingu, prostredníctvom ktorého budem dostávať ponuky poštou od banda inzerentov, ktorí majú úžitok z poznania presnej fázy môjho tehotenstva a prípadne veku môjho dieťaťa.) Vďaka tomu sa cítim nevrlý. Dobre, už sa cítim nevrlý. Vďaka tomu sa cítim, akoby ste ma chceli len pre moju budúcu hodnotu a nevážim si, že vám dnes dávam nejaké peniaze. Prečo si neoceníte peniaze, ktoré s vami dnes míňam?!

Ďalej a uh, nebojte sa, či som alebo nie, ponáhľam Vzorové vydanie detského časopisu … Nepamätám sa, ktorý titul … a povedal som, že dostanem tri skúšobné problémy. ospravedlnte ma? Myslel som, že som zákazník. Myslel som, že sa rozhodnem, kedy sa prihlásiť na odber časopisov. Všetko sám. Po tom, čo som v minulosti pracoval na časopise, viem, že ide o negatívnu ponuku a že vám bude neskôr účtovaná za predplatné alebo ho musíte zrušiť. Viac práce pre spotrebiteľa.

Potom sa posúvate ku mne niekoľko brožúr pre súvisiace podniky – bankovníctvo v kapotách a plány úspor na vysokej škole – a naznačujem, že ich musím vziať.

Zakaždým, keď idem do vášho obchodu, nechám pobúrené, pretože sa jednoducho snažím kúpiť pár veľmi veľkého spodného prádla a som bombardovaný predajnými ihriskami. Horšie je, že sa cítim zle pre ženy, ktoré tam idú tam, ktoré si neuvedomujú, že môžu povedať „nie“ všetkým týmto ponukom. Zdá sa ironické, že taká zlá skúsenosť sa poskytuje cieľovému publiku, ktoré bude pravdepodobne už rozrušené, ohromené alebo fyzicky nepríjemné.

Ako ma zvíťaziť?

Objasnite, že ma milujete, vážiš si moje podnikanie a rozumieš mojim ťažkostiam súvisiacim s tehotenstvom. Ponúknite mi chladný nápoj vody. Poskytnite stoličku pred strojom na masáž nôh. Predávajte podprsenky vo veľkostiach väčších ako E. (ošetrovateľské prsia sú často väčšie ako E). Vydajte vzorky výživových tyčiniek, ktoré predávate. Nechajte ma cítiť sa, akoby som prišiel do vášho obchodu, je pochúťka. Liečba len pre mňa, pretože som tehotná a špeciálna.

Zobrazte časopisy s nálepkou v tvare prasknutia, ktorá hovorí: „Ak chcete bezplatné skúšobné predplatné, opýtajte sa predajcu.“ Dajte svoje užitočné brožúry do stojana, kde ich môžeme vziať sami, ak ich chceme. a najať niektorých lepších predajcov. Ak ho postavíte, prídeme. Po celú dobu.

Úprimne,
Dúfajme, že už nikdy nebudem zákazníkom Mimi,
Whitney

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.