Správa o knihe: Najšťastnejší batoľa na bloku

Mal som veľké šťastie, že som sa minulý rok stretol s Dr. Harveyom Karpom na konferencii a dal mi kópiu najšťastnejšieho batoľa na blokovom DVD. Keďže som pre neho mal toľko konkrétnych otázok, nepriznal som sa, že som to už videl vďaka knižnici.

Dovoľte mi, aby som prerušil prenasledovanie, musíte si kúpiť toto video a pozrieť si ho. Áno, určite je kniha dobrá, ale video je okamžité. Podľa, kliknite na toto najšťastnejšie prepojenie na okamžité video pre batoľatá a začnite sledovať Dr. Karp Upokojiť Savage batoľatá skôr, ako dokončíte čítanie, prečo si myslím, že by ste mali.

Internet je taký úžasný.

Koncept:
Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je kúpiť do predpokladu, že batoľatá sú ako neandertálci. Potom môžete použiť tajomstvá skvelej komunikácie Dr. Karpa, aby vaše správy dostali v ich primitívnom jazyku.

Pravidlo rýchleho občerstvenia

“Kedykoľvek hovoríte s niekým, kto je naštvaný, dostanú sa na prvé miesto a uznávate svoje pocity skôr, ako urobíte čokoľvek iné,” hovorí Dr. Karp. Moja skúsenosť v reštaurácii s rýchlym občerstvením nie je taká, že využívajú tento systém zákazníckych služieb, ale vyskúšal som to vo svojom dome s veľkým úspechom. “Chceš sa práve teraz liečiť a ty si naštvaný na mamičku.” Kľúčom je povedať, že to nahlas pred „prepáčte, ale večerame za pár minút.“

Batoľa-eS znamená zjednodušiť váš jazyk a opakovať.

Namiesto toho, aby ste povedali: „Vidím, že si chcel tú skvelú hračku, s ktorou sa tvoj brat hral, ​​áno, vyzerá to zábavne,“ zavrčíš, „chceš to, chceš to. Tá hračka, chceš to! “ a opakujte to znova a znova. A nezabudnite porovnávať ich úroveň intenzity s vašimi slovami a rečou tela. Ak tón nie je v poriadku, nebude to fungovať. (Toto je ďalší spôsob, ako ho video pribíja, ale kniha nemôže úplne robiť prácu.)

Na DVD ponúka Dr. Karp ďalšie šikovné hackery na podporu dobrého správania po celý deň (napríklad roztiahnutie trpezlivosti, klebiet a hranie prsia), zatiaľ čo skutoční rodičia uvažujú o svojich skúsenostiach.

Je to dobré?
Považujem za mimoriadne užitočné myslieť na mojej malej osobe ako o neandertálskych účeloch komunikácie. Aj keď ma nebudeš počuť, ako hovorím o rozprávaní („wa wa“ a „ba ba“, nemajú miesto v mojom dome), jaskynné osoby zavrčania Toddlerese sa cítia dobre.

Keď som sa pozrel na toto video pred siedmimi rokmi a osobne sa stretol s doktorom Karpom, uvedomujem si, že už mám prakticky plynule v batoľatách. Včera v noci som pred spaním potešil svojho plačúceho syna: „Si smutný smutný; Chceš cookie; Mama povedala nie nie; Chceš cookie; Chceš to “, kým sa na mňa s tým pozrel:„ Skutočne ma dostane “Pozrite sa a ochladzuje.

Teraz, keď som si vzal osviežovanie, keď som si pozeral DVD, túžim po testovaní niektorých ďalších techník na mojom batope, keď ho dnes vidím po dennej starostlivosti.

Čo je na tom zlé:
Trvá to 38 minút a teraz by ste teraz chceli odpovedať. Kniha, aj keď fantastická, chýba aj ľudské demonštrácie na objasnenie tónu a reči tela.

Spodná čiara:
Rovnaké ako moja najvyššia línia, ľudia: Stačí si ju kúpiť. Ak je streamingové video praktickejšie pre váš životný štýl, super. Ak nie, potom si kúpte DVD. Alebo si ich pozrite z Netflixu alebo z vašej knižnice.

Zverejnenie: Nie je sponzorované, ale dostal som bezplatné DVD.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.