Potrebuješ zdriemnu rohož?

Na svojej dennej starostlivosti a predškolskom veku, kde šli od 24 mesiacov do prakticky veku 5 rokov, sa od mojich detí očakávalo, že si zdriemnú podložky, ktoré ponúka škola. Nie, nevyzerali ako ten, ktorý si predstavoval vyššie. Pravdepodobne niečo ako tento Kindermat.

Rodičia dodali list a prikrývku a náš poskytovateľ starostlivosti o deti, Boh jej žehnaj, ich každý týždeň umyl. Na dennej starostlivosti o deti sa zúčastnili deti Heather, potom, čo promovali na postieľke, priniesli si vlastné spacáky, ktoré si rodičia museli každý piatok priniesť domov, aby sa umývali na pondelok ráno.

Je spánková podložka vec, ktorú vaše dieťa potrebuje?

Videl som tento na výstave dieťaťa a myslel som si, že je úplne rozkošný.

Zalieva sa a zatvára sa suchý zips, ktoré môžu deti zvládnuť. Je to úplne ľahké. Mäkká prikrývka je pripevnená k boku základnej vrstvy, takže je to len jeden kus, ktorý je možné sledovať. Veľmi roztomilý, Elonka Nichole. (Pozrite si jej obchod Etsy tu.)

Potom, čo som to videl, som sa cítil, akoby som mohol niečo také urobiť, a pamätal som si, že som si pripnul zdriemnutosť vyrobenú z troch alebo štyroch vankúšov nakupovaných v obchode so šitými.

Ak ste zdvorilý, obozretné dieťa, poskytuje neuveriteľný tutoriál krok za krokom na výrobu podobnej podložky s krásnymi povrchovými úpravami. Toto je jej:

Je smutné, že ukázalo nemožné nájsť pôvodný zdroj tejto myšlienky vankúša. Ale pre tých z nás, ktorí dokážu šiť iba priamku, by sa mohlo oplatiť vyskúšať. Potom to znova vyžaduje 4 alebo 5 vankúšov, takže by mohlo byť lepšie vyhodiť v deň budovania pevnosti.

Čo používate na tento účel zdriemnutia na podlahe? Alebo potriasaš hlavou, myslíš si, že nie je šialeným spôsobom, ako by moje dieťa pracovalo na zdriemnutí na podlahe?

Leave a Reply

Your email address will not be published.