10 vecí, ktoré som sa naučil vo veku 36 rokov

Boli moje narodeniny včera-whoop, whoop, whoop (vložte všetok koláč, balóny, ako aj šampanské emojis), ako aj teraz 36 !!

Nenechajte sa však smiať, ale veril som, že som tento rok skutočne 37, rovnako ako musel google v mojom veku. Chápete, že zostarnete, keď musíte Google presne, koľko máte rokov, hej?!

Pochopili ste, že na internete je kalkulačka, v ktorej vložíte rok, ktorý ste sa narodili, a to vám povie presne koľko máte rokov? Takže to je úplne prvá vec, ktorú som sa naučil vo veku 36 rokov: že nie som 37. Som taký Dingbat!

Takže to bol bod prínosu lekcií, ktoré som objavil rovnako ako dátum (ste vítaní #Rubbishpoint #Moveon), ďalších 10 je nižšie! Sú to krátky, ale úžasní ľudia, pretože s vekom prichádza kratší záujem, ako aj rušnejší život. Mám ideálny alebo mám pravdu?!

Ďakujem za všetku vašu lásku, narodeninové túžby a včera podporu k mojim narodeninám, ako aj denne, miláčikovia. Urobili ste túto (narodeninovú) ženu, ktorá sa cítila tak mimoriadne výnimočne. Deň som strávil so svojím najlepším kamarátom Rebeccou a potom som večer oslavoval s mojím manželom a domácnosťou. Môj domov je plný kvetov, ako aj moje srdce je plné lásky!

S mojím ohromujúcim dievčaťom, Rebeccou!

10 vecí, ktoré som sa naučil vo veku 36 rokov

Foto: Brooke Lark na Unsplash

Vždy buď sám sebou. Buď vám verný. Byť autentický je všetko. Ľudia IRL, ako aj na internete, môžu v žiadnom momente vyčarovať falošné, takže sa nedajte na konanie, ukážte ľuďom, kým ste. Nie každý vám bude mať radi, prirodzene, to je v poriadku, to je život. Tí, ktorí áno, pochopia vás skutočných, ako aj to, čo sa počíta. Nemiestňujte na tvarovanie formy, vedú príkladom rovnako ako vy. Je to najväčší dar, ktorý môže mať žena alebo osoba. Keď tak urobíte, aj iní.

Berte si čas. Môj pracovný život je zatiaľ v najlepšom stave (vďaka môjmu fantastickému manažérovi Neilovi v šialenstve), ako aj teraz mám rutinu, ktorá mi skutočne dáva zmysel. Keď som štepil, beriem čas na svojho manžela, kamarátov a domácnosti. Svoj život musíte skutočne online, aby ste zložili svoj život. Time Out dopĺňa, rovnako ako aj rovnako oživuje, ako aj inšpiruje.

Nebojte sa uviesť „áno“. Vytlačte sa zo svojej zóny pohodlia a tiež choďte a rozkvet. Vyzdvihnite sa po tom, čo urobíte chyby, objavte od nich a vráťte sa silnejšie a oveľa viac kick-zadku ako predtým. Zoberme si nové šance oboma rukami a vynaložte si pozorné úsilie na vyskúšanie vecí, z ktorých sa veľa bojíte. Ak nebudete neustále testovať a vyskúšať veci, nikdy nenájdete, čo vás robí šťastnými, pretože záujmy a podobne ako aj podobné sú plynulé.

Vystrihnite negativitu. Buďte bezohľadní so svojím životom, pretože musíte viesť iba jeden. Vystúpte od nepriaznivej energie a vždy závisí od vášho čreva. Často robím jarnú sociálnu sieť. Normálne to nie je nič osobné, len zefektívam, s kým dodržiavam, aby som sa mohol sústrediť na tých, s ktorými mám zmysluplné spojenie. Urobte presne rovnaký offline. Zamerajte sa na to, na koho záleží.

Buď milý. Skutočne som vám povedal, aby ste boli vo vašom živote nemilosrdní, čo však naznačuje, že ukazuje štedrosť pre seba. Zaobchádzajte s ostatnými presne to, ako sa chcete zaobchádzať. Držte tú hlavu vysoko.

Nesúďte. Nikto nechápe, s čím ostatní idú alebo s bitkami, s ktorými sa môžu zaoberať každodenným. Snažte sa neposúdiť tak dobre, ako namiesto toho, aby ste si udržali otvorené, kde môžete. Poskytnite objatia rovnako ako slobodne, nerozumiete presne, ako môžu vaše slová ovplyvniť, ako aj ovplyvniť ostatných.

Tancujte každý deň. Či už tancuje na volante zaparkovanom alebo zavedením vášho Beyoncé pred spaním, život s tancom v ňom stojí za to žiť.

Väčšina problémov je možné vyriešiť čajom a koláčom. Alebo aspoň nekonečne lepšie.

Vedzte, že vaša fantázia nemá hranice, môžete byť, robiť a vyrábať čokoľvek, o čom snívate.

Dôverujte načasovaniu vášho života. Ako povedal Steve Tasks, „nemôžete prepojiť bodky, ktoré sa tešia; Môžete ich iba pri pohľade dozadu. Takže musíte závisieť od toho, že bodky budú nejakým spôsobom prepojiť vo vašej budúcnosti. “ Verte mi, DOTS sa všetky spoja, žiadna skúsenosť ani nepriaznivá prekonanie, je niekedy zbytočná, čokoľvek informuje o budúcnosti: váš príbeh. Jednoducho, prinútite ich počítať.

Chcel by som pochopiť, čo ste sa tiež naučili, vo svojich rokoch na tomto fantastickom svete.

Teraz sa chystám vziať si vlastné odporúčania, ako aj radosť z šálky čierneho zvýšeného čaju s kusom môjho blogového koláča.

Všetko najlepšie k narodeninám!

Pripnúť!

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom po prežití a prosperovaní v práci, ako aj v dome, ako aj v domácnosti, a využíva prehľad o tom, ako presne vytvoriť digitálnu službu alebo návrat do práce s dôverou.

Bumboss: Úprimný sprievodca mamičkou po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

PrácaG Mama: Váš sprievodca po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (vydanie USA/Kanady)

K dispozícii 8. septembra 2020. Kúpte si teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesplniť Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest aj Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj pravidelný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže, ako aj správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.