Detské dobrodružstvá v bazéne {Rookie Mothers Obtiažnosť#27}

Ahoj čitatelia mamičky nováčika! Majte na pamäti ma? Som dlhá, stratená nováčika, ktorá začala silne pre svoje ťažkosti a potom sa vrátila do práce, ako aj životný typ, ktorý sa dostal do metódy písania. Teší ma však, že sme nakoniec v dobrej rutine, ako aj nikto nie je chorý (aspoň na tento týždeň), takže mám niekoľko problémov s vami, s ktorými sa s vami podelím.

DNES: Obtiažnosť #27 “„ Vezmite svoje dieťa plávanie!

Môj manžel, Chris, ako aj ja, som obrovskými fanúšikmi vody/oceánov/jazier, ako aj pre nás bolo nevyhnutné, aby Garrity začala vo vode skoro, takže hneď ako sa otočila 6 mesiacov, dala sme lekcie plávania. Naša trieda je každú stredu od 5:10 “„ 5:40 po dobu 10 týždňov, ako aj v našej triede je asi 8 ďalších Kiddos (v rozmedzí od 6 mesiacov do dvoch rokov). Doteraz sme mali 3 hodiny.

Moja druhá polovica priniesla jej posádku 1. dve lekcie. Bol konkurenčným plavcom v vysokej inštitúcii a stále zasiahla bazén na tréning niekoľkokrát mesačne, takže lekcie plávania boli vždy s ňou jeho „vecou“. Bol som skutočne nadšený, keď som ich videl vo vode. Bol to jeden z tých mamičiek, na ktoré som čakal, ako je to isté, moje srdce sa roztopilo, keď sa dvaja dostali do bazéna.

Každá trieda je v súlade s rovnakým štýlom s prvou polovicou lekcie v obrovskom bazéne, kde metóda mokrých detí, kopáme na kick dosku, vznášajúc sa na chrbte, ako aj skvelé ponuky pohybu, ktoré Môže sa to robiť iba vtedy, keď rodič stojí (pohybuje sa v kruhoch, hore, ako aj dole vo vode atď.). Druhá časť lekcie je v menšom (oveľa teplejšom) malom detskom bazéne, kde si rodičia sadnú, rovnako ako mladí ľudia robia veci ako hádzanie guľôčok, aby sa metóda natiahla ich ruky, spolu s prispôsobenými pohybmi z obrovského bazéna.

V obidvoch bazénoch robíme „Humpty Dumpty“, kde metóda Youngsters vyskočila z okraja do vody, ako aj tréner nás dokonca nechal zvlhčiť svoje tváre, akoby sa dostali pod.

Garrity bola úžasná, ale verím, že s Chrisom urobila oveľa lepšie ako so mnou. Som oveľa váhavejší, aby som namočil hlavu pod vodu, rovnako ako by som radšej len sedel a hral som s ňou, kde je Chris oveľa lepší, keď ju prinútil robiť všetky základy. Rovnako som viac premýšľal o tom, že získam skvelé fotografie z nás dvoch, ako niekoľko melódií, ktoré sme spievali “.

Skutočne ma teší, že ju máme v týchto lekciách, ale túžim, aby boli každý druhý týždeň alebo dokonca v sobotu. Máme nesmierne šťastie, že fitnescentrum je na tej istej škole, na ktorej pracujeme, takže je jednoduché sa tam dostať, ale aj tak musím zhon z práce o 4:30, vyzdvihnúť Garrity z dennej starostlivosti a získať oboch My sa zmenili, ako aj na palube bazéna o 5.

Odkedy som to urobil s 3 lekciami, veril som, že ponúknem pár návrhov svojim matkám, ktoré sú k dispozícii (a verziu mňa minulý mesiac, ktoré nemali potuchy):

Mlieko. Pokúste sa naraziť na jej kŕmenie/fľaše, aby v triede nebola hladná. Vždy si prinášam ďalšiu fľašu do dennej starostlivosti a zahrievam ju tam, keď odchádzame, ako aj kŕmíme ju v skrinke pred lekciami.

Kúpeľ. Prineste čokoľvek, aby ste svojmu dieťaťu poskytli „kúpeľ“ v sprche po hodinách. Zistil som, že to je zložitá metóda po 1. týždni. Bola tak vyčerpaná, že sme ju práve opláchli a zabalili ju do jej bežného oblečenia, ale keď dostala dom, bola stále pokrytá chlórom, takže sme ju museli dostať späť do vane. Teraz prinášam mydlo, ako aj pleťové mlieko a po vyučovaní sa osprchujem. Vyžaduje si to určitú koordináciu, ako aj Bather musí tráviť trochu mokré a chladné, až kým dieťa nie je oblečené, je to oveľa lepšie ako vložiť do vane spiace dieťa.

Jammy. Po sprchovom kúpeli ich vložte do jammy, aby bola pripravená na posteľ, keď sa vrátite domov.

PS Pravdivé podnikanie robí vynikajúce plavecké plienky. Zahŕňajú dokonca hovno. počítaj so mnou. Zistil som zo skúseností.

Nájdite oveľa viac ťažkostí v zozname 52 ťažkostí s nováčikmi pre dojčatá (pri tehotenstve alebo späť v skutočnom živote!)

Ak sa už zúčastňujete, využite hashtag #rookiemoms on Instagram alebo Twitter, aby sme sa mohli navzájom tlieskať.

Leave a Reply

Your email address will not be published.