Rodinná dovolenka do Alicante s Jamesom Villasom

Zajtra, 3 generácie rodiny – ja, môj manžel Peter, naši dvaja synovia: Oliver a Alexander a moji rodičia – smerujú Alicante zostať v dovolenkovom dome láskavo C/ O James Villas.

Pravidelní čitatelia si bezpochyby pamätajú, že naposledy, že všetci 6 z nás bolo predpokladaných, že sa na dovolenke zamierili s Jamesom Villasom, ktorý sa celkom neplánul, s malou udalosťou, ktorá sa teraz označuje ako „Passportgate“, ktorá zmarí naše plány.

V noci predtým, ako sme boli naznačení, že sme lietali, sme zistili, že moje najstaršie dieťa Oliverov pas vypršal a neexistoval spôsob, ako by sme mohli vyriešiť nový včas na dovolenku.

Veľa sĺz a hľadania duše neskôr sme si vybrali, že by som si stále vybral naše najmladšie dieťa Xander a moji rodičia, zatiaľ čo Peter a Oliver by mali fantastickú „pobyt“ na pobreží Walesu.

Prázdniny v Marbelle boli úžasné a dovolenkový dom, v ktorom sme zostali, bol jednoducho nádherný. Dovolenec Cum Cum Mansion (!) Bol vybavený všetkým, čo by ste (alebo Beyonce) mohli potrebovať alebo chcete, vrátane súkromného bazéna, vírivky, luxusnej kuchyne a dokonca aj herňou v suteréne pre najmenších.

Aj keď bolo dobré, aby som sa mohol venovať mojej pozornosti Xanderovi celý týždeň a vidieť moju tetu a strýko, ktorý žije v Marbelle, zúfalo som zmeškal svojich 2 mladých chlapcov, takže sa nemôžem dočkať, až nás všetci tentoraz znova odídu Krásna prestávka v Alicante na juhovýchodnom pobreží krajiny.

Už som to povedal predtým a poviem to znova … Blogovanie je skutočne najlepšou profesiou na svete a som veľmi vďačný za všetky fantastické zážitky a cestovné príležitosti, ktoré poskytuje našej rodine.

Viem, že píšem, ako som vďačný, som toho veľa a tým často to oveľa viac opakujem, tým menej to znie potenciálne, ale som veľmi vďačný, pretože áno, tvrdo pracujem, ale všetci robíme a vážim si všetko, čo tento blog prináša do mňa A životy mojej rodiny.

Cestovanie je dar, nič viac pre moje deti, ktoré v takom mladom veku videli veľa sveta vďaka blogu …

Tentokrát zostaneme v úplne zasnenom dovolenkovom dome Maria, zasadený do srdca údolia Jalon, v oblasti s úchvatným výhľadom na oranžové háje, ovocné sady a olivové stromy postavené na majestátnom horskom pozadí.

A zatiaľ čo sme na téme majestátnych výhľadov, náš dovolenkový dom tiež nevyzerá príliš ošúchaný.

Bolo to tu veľmi zaneprázdnených pár týždňov tu v Truthful Mum HQ, natáčanie pre Good Morning Britain ITV, cestovanie po celej krajine na stretnutia klientov a tlačové dni a zúčastňujem sa rôznych štýlov a potravín, takže sa veľmi teším na týždeň relaxácie na slnku.

Ku koncu týždňa (dúfajme, že trochu Sunkissed) sa zúčastním 2 výhonky pre luxusnú značku plaviek Heidi Klein, kde budem modelovať jedno kusy, bikiny, klobúky, tašky a šperky-všetko je také božské, jednoducho I Simply Nemôžem sa dočkať, až sa s vami podelím.
Tento bazén robí ideálne pozadie, nemyslíš?

Budem blogovať o dovolenke budúci týždeň, takže majte oči odlúpané na príspevok a zostaňte v kontakte s mojimi cestami na Twitteri, Instagrame a Facebooku.

Správne, radšej idem a zabaliť sa!

Adios mi Amigos!

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom prežitím a prosperovaním v práci a doma a poskytuje prehľad o tom, ako vytvoriť digitálnu spoločnosť alebo sa s istotou vrátiť do práce.

Bumboss: Sprievodca pravdivou mamou prežitie a prosperovanie v práci a doma (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca prežitím a prosperovaním v práci a doma (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Nákup teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesledovať Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest a Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj týždenný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže a správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.