Produkty pre deti, ktoré by ste si mali požičať, nie kúpiť

, keď sme sa vás opýtali, chlapci: „Čo je jeden detský produkt, ktorý by ste radili novej mame, ktorú si požičiava namiesto nákupu?“ Bol tu jeden víťaz odstránenia: výkyv.

Mal som dojčatá s hojdačkou, keď som jej rád telefonoval, rovnako ako ona spala cez noc, mnohokrát sa rozpadla, v hojdačke. Och, ona to urobila. Dokážem si však predstaviť, že ak by som si kúpil hojdačku úplne novú, a potom som zistil, že moje dieťa ho nenávideli, chcel by som ho vrátiť. Požičiavanie od dobrého priateľa, ktorý je medzi dojčatami alebo hotovo s detskou výrobou je najjednoduchšou metódou na objavenie na čase, ak mechanický švih bude pre vaše dieťa zázračným liekom.

Ďalšie produkty s krátkym životným životom pomenované nováčikmi mamičky ako skvelých kandidátov na pôžičky (alebo zoznam Craigov):

Snap n Go kočík

Detská telocvičňa

Skákacie kreslo s elegantnými funkciami

Bumbo

Dojčenská vložka pre ergo nosič

Vankúš

Dvojitý kočík v závislosti od rozstupu vašich detí

Nákupný košík (Heather našiel jednoduchú metódu na vytvorenie cenovo dostupného z fleecu, ako aj niekoľko strategických nožníc.)

Enersaucer alebo Jumperoo v štýle

Moses Basket/Basinette/COLEEPINÁCIA

Detská vaňa

Detské nosiče sú ešte jeden príbeh. Ak si môžete požičať pár týždňov, aby ste zistili, či sa vám páči, je to skvelé. Moby Wrap je úžasný mať v extrémne skorých dňoch, ako aj dobrý priateľ s dvojročným, nebude ho chýbať. Avšak ergo nosič alebo podobné štýlové zariadenie sa môže využiť s dieťaťom, ako aj s batoľatou, takže sa naň budete chcieť rozpadnúť – najmä ak ste zaznamenali veľa týchto ďalších produktov z dobrého priateľa alebo zásielkového obchodu.

Čo tak cestovné postieľky? Mnohí z vás ich nazývali ako krátkodobé, avšak môj mal veľa použitia. Verím, že to záleží na tom, či cestujete (áno!), A, ako keby ste držali podiel na opatrovateľke (urobili sme to- rovnako ako náš detský hosť spali každý deň v našej hre.) Verím, že je to nevyhnutnosť Majte pre zoznam registrov dojčiat, to však neznamená, že by som neakceptoval ruku od priateľa!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.