Zobrali by ste si meno dieťaťa?

Dovoľte mi dať si karty na stôl: Som mimo chlapcov.

Keď bol Holden stále v utero, mal som skvelé fantastické nápady. Keď Milo pečie, mal som menej fantastických nápadov. Teraz som všetci poklepaný.

Keď sa rozhliadam okolo našej predškolskej, materskej školy, ako aj môjho dlhodobého kruhu priateľov mamičiek, vidím niekoľko úžasných mien, ktoré môžu dokonale fungovať. Je mi však umožnené ich využívať?

Je tu jeden z konkrétnych, na ktorý sa pozerá. Hodí sa z väčšiny mojich šialených pravidiel s vlastným uloženým menom: má dve alebo tri slabiky; je nezvyčajné, ale jednoduché, ako aj kúzlo; končí zvukom „n“, „r“ alebo zložité samohlásky; rovnako ako by produkovali slušné iniciály. Bez ďalšieho výskumu zatiaľ nechápem, či je to tiež značka priemerného produktu v Austrálii, ako aj literárne meno, avšak ním nemôžete mať všetko.

Snažím sa zistiť, či ho môžem využiť bez porušenia kódexu priateľstva.

„Ukradli by ste“ meno priateľa? Záleží na tom, či sú blízki priateľ? Záleží na tom viac, ak je to v poriadku kamarát, ale vaši mladí by prešli cestou (veľa)? Čo ak je to príbuzný?

„Ukradol niekedy kamarát“ jedno z vašich preferovaných mená detí? Spýtala sa ťa najskôr? Boli ste polichotení, nahnevaní alebo úplne ľahostajní?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.